KONST / Litografier / Färglitografi 12632235
nr 1263 2235
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 27/60, bladets mått: 70x52 cm
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 1 juli 2019
kl 18:36:43
18/6 22:45:50
Staffan Hallström
Läs mer om Staffan Hallström